Szybko zarobić

Fajnie byłoby wiedzieć, jak szybko zarobić pieniądze, prawda? Ci, którzy mówią, że to niemożliwe nie mają racji. Są sposoby na szybki zarobek. Potrzebne ci tylko trochę wolnego czasu, determinacji i inwencji twórczej.

Oczywiście, wszystko zależy od tego, ile chciałbyś zarobić w krótkim czasie. Jeśli chcesz szybko zostać milionerem, raczej nie będę ci w stanie pomóc inaczej niż odsyłając do najbliższego punktu lotto. Jeśli interesują cię dodatkowe zarobki, które szybko zasilą twoje konto, możesz czytać dalej. W tym artykule znajdziesz 5 pomysłów na szybki zysk.

Ok, do rzeczy: jak szybko zarobić pieniądze?

1. Bierz udział w konkursach – regularnie!

Wszyscy uwielbiamy konkursy. Na każdym kroku można coś wygrać. W radio, w gazetach, w internecie, w kampaniach reklamowych różnych firm. Najczęściej są to nagrody rzeczowe, ale zdarzają się też spore pieniądze do wzięcia. Ktoś to naprawdę wygrywa – dlaczego nie mielibyśmy to być my?

Najlepsze są konkursy, w których coś trzeba wykonać, spełnić jakieś wymagania, a nie tylko odpowiedzieć na głupkowate pytania. Może być to wymyślenie hasła reklamowego, napisanie tekstu lub stworzenie klipu video. Zwiększamy w ten sposób nasze szanse, bo wygrana nie zależy tylko od przypadku. Z ręką na sercu – przez lata zdobyłem w ten sposób nagrody o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Nic nie ryzykując! Ty też możesz!

Jak szybko zarobić pieniądze?

Jak szybko zarobić pieniądze?

 

2. Sprzedaj rzeczy, których nie potrzebujesz

Większość z nas ma więcej rzeczy niż nam potrzeba. Dlaczego się ich nie pozbyć wystawiając je na sprzedaż? Komuś bardziej się w tej chwili przydadzą, a my zostaniemy z szybką gotówką w ręku. Dodatkowy bonus to uwolnienie zagraconej przestrzeni w naszym mieszkaniu lub domu. Będziemy zdziwieni, na jak wiele używanych towarów znajdziemy nabywców na aukcjach internetowych czy portalach z ogłoszeniami. To, co nam wydaje się teraz bezwartościowe, jest komuś bardzo potrzebne. I dobrze nam za to zapłaci!

3. Dorabiaj na drobnych pracach

Nie daj sobie wmówić, że nie ma pracy. Ok, może akurat nie być pracy, która w stu procentach zaspokoi twoje oczekiwania, ale coś do roboty na pewno się znajdzie. Nawet dla niewykształconej osoby, nawet w małym mieście. Jest mnóstwo drobnych prac usługowych, które można wykonać za pieniądze. I szybko zarobić. Od rzeczy porządkowych, poprzez remonty, prace ogrodnicze, a na opiece nad dziećmi lub starszymi kończąc.

Nie da to nam wielkich zarobków, ale na pewno podreperuje budżet. Co najważniejsze, może być przepustką do lepszej pracy w przyszłości, zdobycia nowych umiejętności albo po prostu przełamania niemocy w zarabianiu pieniędzy. Nie ma się czego wstydzić – największe fortuny świata powstawały zgodnie ze scenariuszem od pucybuta do milionera. Zamiast pytać się wciąż, jak szybko zarobić pieniądze, zacznij jak najszybciej pracować.

4. Praca w internecie

Jak szybko zarobić pieniądze w internecie? Dla tych najbardziej niecierpliwych sieć oferuje kilka platform, na których ludzie i firmy ogłaszają mniejsze i większe zadania, za które są gotowi zapłacić. Może to być napisanie jakiegoś artykułu, transkrypcja nagrania albo wprowadzenie i uporządkowanie danych. Dość szybko można na tym zarobić, ale nie są to zawrotne pieniądze – dobre na początek, ale jest to raczej najniższy szczebel łańcucha pokarmowego. Prawdziwe pieniądze są gdzieś indziej.

Przez internet można też zarobić wypełniając ankiety. Po raz kolejny jest to propozycja dla najmniej wymagających – zarobki są niskie, a cała operacja nie rokuje wyjątkowo dobrze na przyszłość.

Jeśli masz do sprzedania specjalistyczne usługi, możesz zarobić w internecie dużo więcej. W spieniężeniu swoich umiejętności pomoże ci strona internetowa. Na stronie internetowej można również zarabiać wyświetlając materiały reklamowe lub promując różne produkty. Musimy mieć jednak grupę użytkowników naszego serwisu, a jej zdobycie to nie jest raczej kwestia kilku dni.

5. Giełda i handel

Wśród sposobów na to, jak szybko zarobić, musi znaleźć się giełda. Oczywiście najłatwiej handlować papierami wartościowymi, bo nie musimy fizycznie niczego magazynować ani przewozić. Kursy akcji potrafią błyskawicznie wzrosnąć i jeśli w odpowiednim momencie je sprzedamy, możemy liczyć na szybki i stosunkowo łatwy zarobek. Największe ale jest takie, że równie dobrze możemy na naszych transakcjach stracić. I to bardzo dużo. Dlatego krótkoterminowe granie na giełdzie to bardzo ryzykowny sposób na zarabianie, który udaje się wykorzystać tylko nielicznym.

Handlować można nie tylko na giełdzie papierów wartościowych. Zawsze gdy kupujemy coś tanio (np. elektronikę), a sprzedajemy drogo, mamy szansę na szybki zysk.

To była lista sposobów na to, jak szybko zarobić pieniądze. Przeczytaj również inne artykuły na stronie Jak Zarobić Pieniądze i zacznij się bogacić już dziś!

I jeszcze piosenka. Trochę rapu nikomu nie zaszkodzi – „Fast Money” Hood Surgeon.